sözlük yazarlarının itirafları

1. 171704.
    kendime bu kadar değer veriyorsam, bu kadar kendime kendimi hediyelere bogmayi seciyorsam bunun nedeni insanlardan beklentimin olmaması. kendime yaptığım yatırım boşa gitmiyor hiç bir zaman ama başkaları öyle mi hele erkekler? insan oğlu çiğ süt emmis birgun öyle bir değişiyor ki önem verdiğin kişi yok artık ya ben bu mala zaman mi harcamisim diyorum. hele en can sıkıcısı, o umursamaz tavırlar. küfrediyorsun içinden, kadınız ya değiştirmek, yola getirmek, adam etmek istiyorsun ister istemez. böyle böyle hayatıma kaç kişi girdi çıktı bilemiyorum. mutluluk kendi içimizde olması gereken birşey ve de en çok konuşmamız gereken kişi o bu değil yaratıcımız. ben bunu bir süredir ihmal ediyorum

yalnızlığı sevdiğimi söyleyemem ama insanlara bağlanmak da mutsuz ediyor beni. ailem bile uzaklardayken, kesin inandığım şey şu: kimseyi yanımızda tutamayiz. burası test yeri. canım sıkılıyor bir şekilde birilerine yazar ederken buluyorum kendimi. öyle öyle de totosu kalkıyor milletin
    diyeceğim o ki eden bulur. bana kim ne yaşatıyorsa ben görmem belki ama benzer şeyleri yaşayarak ders alsınlar azcık insan olsunlar istiyorum.

her ne kadar derin bağlar kurmayı sevsem de yüzeysel ilişkiler kurmayı daha çok seviyorum o zaman ancak herkes iyi bir insan gibi düşünüyorum. kendi utopyamda yaşamış oluyorum. birini yakından tanımaya başlayınca, eksileri de daha çok gözüme batıyor. bir de etrafımdaki insanlardan sıkıldım, iyi insanlar. ama ben yeni insanları keşfetmeliyim. hayatıma illa bir yenilik katmam lazım ya şu anki de bu. tabi ha diyince olmuyor, arkadas bulmak için nasıl bir yol izlicem ben de bilmiyorum

sevgililere de özenmiyor değilim. hayatı paylaşmak güzel şey. düzgün bana göre birini bulabileceğimi bilsem beklerim sorun da değil ama dünyanın düzeni de bu, başımıza ne gelecegini bilmiyoruz. öyle bir yaşa geldim ki ya da artık ne görüp geçirdiysem öyle aşık olcam çok sevicem gibi hissetmiyorum. toy hissetmiyorum, daha mantıklı bakıyorum yaşama. biri gelecek de midemde kelebekler ucucak gene hohoy da hohoy yani.
    keşke ruh eşim var mı yok mu bari bunu bilebilseydim önceden en azından içten içe onu aramazdim. ne bileyim bir şekilde beni hayata motive eden birini istiyorum. Sarıp sarmalayayim hiç birakmayalim birbirimizi istiyorum
    master yapıcam, iş bulucam bir sürü yeni şey kesfedicem daha da buyucem belki de hepsi ne için? diye düşünüyorum ara ara. ama o çok yanlış bir düşünce. üstünde çok durunca da inancsizliga sürüklüyor insanı ve de kendine yetememeye başlıyor insan

ve de kendime bir not: karşı cinsin seni huzursuz etmesine izin verme. gerektiği yerde höst deyip çekip gitmesini bil. guclusun daha da güçlü olman gerek
    6 -1 ... serenadd
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.