halil ibrahim gebeş

 1. 1.
  ali kıran baş kesen, tipi bakanın 3 gün tuvaletten çıkamayacağı cinsten. iki lafından biri ''sen benimsin seni kimseye yar etmem, biz biriz tekiz'' işte bu yüzden de ''öleceksin.'' türk tipi hastalıklı maganda. e.u. isimli bir kadına uzaklaştırma kararına rağmen 2 yıldır tehditle istediklerini yaptırıp ölüm tehditleri savurarak işe kadının ailesini ve 3 yaşındaki yeğenini dahi karıştırıp, kadını ve ailesini taciz etmekten psikolojik ve fiziksel şiddete, arabalarını yakmaktan evlerine kurşun yağdırmaya kadar yemediği yürek kalmayıp da defalarca şikayet edilmesine rağmen erkek adalet tarafından hâlâ tutuklanmamış devlet tarafından korunan soyadından da anlaşılacağı gibi at siki kılıklı ırzı kırık bir gebeş. sadece bu kadına değil tüm bunları birçok kadına daha yapıyor.

  kadının sosyal medyada yayınladığı tehdit içerikli ses kaydını da polis kanıt olarak kabul etmiyor ama başka bir tehdit mesajından dolayı hadi polisi kadın düşmanı bellemesinler diye göstermelik olarak şahsı ön kapıdan gözaltına alıyorlar, arka kapıdan ''git öldürmeden gelme'' der gibi serbest bırakılıyor. hakkında davalar açılıyor, sadece ilk duruşmada mahkemeye gidiyor onda da beraat ediyor, sonraki duruşmalara katılmıyor çünkü sözde herif ortada yok ama nasıl oluyorsa kadının evinin etrafında dolaşıyor. bu da tüm bunlardan güç alarak sorunlu ve eksik erkekliğine güveniyor. hasta ruhlu psikopatın kafası nasıl bir alemdeyse kadını diri diri yakıp o yanık kokusundan nasıl haz alacağını falan belirtiyor.

  bir tane değil ki ortadan kaldırasın, ordan vursan burdan çıkıyorlar. ben bu tiplerle mücadele etmekten yoruldum, saydırmaktan da yoruldum ama amip gibi üremeye devam ediyorlar, görünce de midem kalkıyor. öldürsen sen suçlu olursun öldürmesen sen öldürülürsün, iki ucu boklu değnek. şu hayatta elime hiç silah almadım ama bu durumda olup da kendi adaletini kendisi sağlayan kadınlara da sonuna kadar hak veriyorum çünkü hukuk sistemi ve kanunları uygulayıcılar beni buna itiyorlarsa ben de gerekeni yaparım.

  twitter'da hashtag açılmış; #EUnunÖlmesiMiBekleniyor ve #HalilibrahimGebeştutuklansın

  http://www.hurriyet.com.t...sini-mi-bekliyor-40767199

  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  halil ibrahim gebeş
  63 -3 ... arabeskkadin