bugün

düşüyor mu böyle diye mesaj almak

yaklaşık 1 haftadır, nazenin ve nadide bir sosyal platform olan, pek kıymetli uludağ sözlük'üme giremiyordum.

hayırlısıyla bu sabah galeriyi açtım ve ilk işim facebooktan sonra (candy crush saga'ya bayılıyorum) sözlüğü açmak oldu.

şaşırdım, irkildim, olduğum yerde sıçradım. 83 tane mesaj görünüyordu. "bu fakir nihat'a kim yahut kimler bu kadar mesaj atar acaba?" diye geçirdim içimden.

merakıma yenilip mesaj kutuma seyirttim.

okuduğum mesajlar 2 temadan ibaretti.

21 tanesi, "nihat müsaitsen bu çarşamba bana gel de güzelce beni bir yala" temalıydı.

buna alışkındım. her 3 günde en az 5 tane seksli mesaj alıyor, bu arkadaşlarımı kırmadan yaşımdan dolayı performans sorunu çektiğimi belirttiğ davetlerine icabet edemeyeceğimi inkişaf ettiriyordum.

ancak 57 farklı yazardan gelen digger 62 mesaj beni ziyadesiyle üzmüş, fakir bünyemi elem ve ızdıraba sevk etmişti. övke de bu kederli halime eşlik ediyordu.

mesajlar genel olarak şöyleydi;

- ooo nihat düşüyor mu böyle?

- nihatçığım iki ihtimal var sen ya topsun ya da hassas ayağına hepimizin ayıkladığından fazla hatun ayıklıyorsun

- nihat 62 yaşında kalkıyor mu? hayır kalkmıyorsa götürdüklerine ortak olalım

- nihat böyle hassasa yatarak düşürüyor musun? ben de hassas irfan diye nick alıp gelicem

üzüldüm. kırıldım, gözlerim doldu ya resmen.

sayenizde bilmediğim bir jargon olan "düşüyor mu böyle"yi de öğrendim.

yazık ya. sizlere yakışmadı. artık üstüme gelmeyin, kimseyi yalamıyorum ben. yalayamayacağımdan değil, yalamadığımı söylüyorum. yalanmayacak olduğunuzdan değil, gayet yalanasısınız ama ben yalamıyorum.

bu bahsi kapatın artık kuzum.
güncel Önemli Başlıklar