bugün

orta yaşlı erkek tehlikeliliği

Dikkat edilmesi gereken bir tehlikelilik. Bu yaştaki erkekler sekse aşırı düşkün zira. Bakın bir olay.

2016 yazında bir köy düğününe gittim. Bulaşıkçı bir kadın var. Yaşı 30 larda. Yanında da bir kızı var. 12-13 yaşı. 2 side bulaşık yıkıyor. Bu kız çömelerek bulaşık yıkıyor ve bacaklar ve siyah külot meydanda. Dondum resmen. Yanımda olan 50-60 lı yaşlarda ki adamlar kıza kilitlenmiş halde bakıyorlar. içimden hepsine ana avrat küfür ettim. Karısını s.ktiklerim diye. Bir ara kendimi tutamayıp,

- abi nereye bakıyorsunuz la. Ayıp be. Sizinde bu yaşta kızınız veya torununuz yok mu ? . dedim.
Birisi,

+ kes sesini sikerim ebeni, dedi. Silah gösterdi bana. Ve kız kendi açıyor bizde bakıyoruz dedi. Yalan yok. Korktum. Ama yine de bu pedofoli işine el atmam lazım geliyordu.

Kızın yanına gittim. Külot görünüyor bak. Adamlar sana bakıyor dedim. Kız bana,
- ya defol git başımdan sapık dedi. Üstelik annesi de beni jandarmaya şikayet etti. 8 ay hapis yattım. Sonra duydum ki, bu kızı masa da ki bi adam, düğün gecesi sabaha kadar yapmış.

Burdan şunu anladım. Orta yaşlı erkekler tehlikeLi. Ve böyle olaylae görüp müdahale edersen, siki tutan sen olursun. Aman ha.