bugün

ulu sözlük gibi elit ortamda futbol konuşan sığır

ulu sözlük gibi bir ortamda kuvvetle muhtemel kafası güzel gezen kardeşimizin farkındalığını kaybetmesinden ötürü koyduğu yanlış teşhisi ifade eden başlıktır.
yaşın yanında kuruyu yakmak benim yapacağım bir şey değil, siz kendinizi biliyorsunuz nadide yazar bireyleri fakat, sözlüğün beni bağlayan ve bağlasa da tutamayacak olan bir yanı olmadığı için gerçekten beni yardıran başlıktır.
sen ki nasıl bir şuursuzsun da bu bok çukuruna elit diyorsun?
elit kelimesini dizleri saksodan 20li yaşların başında nasır bağlamış ergenlerin tanımıyla karıştırmamak gerekiyor.
açtığınız başlıkları seveyim, seviyorum da.
bazı 2 ıqlu bebeler sazan.avi yapamayım derken kendini trollediğinin farkına varamıyor.
(sazan.avi nedir? nasıl yapılır?)
''elime vermese bari'' iç sesleriyle korkudan birbirine çarpan kapakları..
troll hayatına son verdiğim ve iman edip başkalaşım geçiren kertenkeleler...
kankacılık oynayıp, birlikten kuvvet doğacağını sanıp aslında toplu sokuşa kurban gidenler..
iddialı nicklerle sözlüğe geri dönüp, aslında içleri daha da boşaltılmış organik atıklar...
hissettiği kaybetmişlik ve barındığı kopyala yapıştırcı taklitçi ruhu yüzünden kendi kendini imha eden yazarlar..
siz benim eğlence kaynaklarımsınız lan ( gülücük)
ön plana çıkmaya çalışırken sıçıp sıvamanın bir örneğidir bu başlık, söylediklerinin bilincinde olmadan ezogelin kompleksiyle yapılan bir saldırının sahibine dönmesidir.
sığır, sığırlar..
sözlüğü farklı şekillerde tanımlayabilirim;
mandıra da bunlardan birisi olurdu.
aslında cuk diye oturtmak istesem, sıçtıkları bokları birbirlerine atarak ve birbirini ezmeye çalışarak bulundukları bok çukurundan şuursuzca çıkmaya çalışan domuz sürüsü derdim.