uğur meleke

 1. 287.
  saçma sapan bir yazı yazmış, geçen günlerde yazdığı fatih terim ve şans yazısı gibi.

  terim'in 96-00 jenerasyonu ile çin, japonya, güney kore, senegal'i yenerek dünya 3. olan, iki senedir mücadele ettiği şampiyonlar ligi'nde real, barcelona, chelsea, city, bayern, psg, juventus, atletico madrid gibi takımlar dururken 1. ve 2. torbalardan napoli, benfica, porto, monaco gibi takımları çeken şenol güneş'in şans faktörüyle ilgili de bir yazı yazmaz mesela. viktoria plzen, bate’yi ite kaka eleyip uefa yarı finali yapan kocaman’ın şans faktörüyle ilgi yazı yazmaz.

  evinde oynadığı 11 maçın 10’unu kazanan lig lideri, ligin 15. sıradaki takımını yeniyor, hala algı yaratma peşinde. sol kanatta neden sakıb oynamış, bak sen. hamza hamzaoğlu’nun elinde salah var da sakıb oynadı sanki. antalyaspor çok vasat bir kadroya sahip bir takım, 15. sırada ve büyük ihtimal de düşecekler. evinde oynadığı 11 maçın 10’unu kazanan lig liderinin evine geliyorlar, bu da çıkıp siz evinizde 9. sıradaki malatya’ya karşı gösterdiğiniz direnci neden galatasaray’a gösteremediniz deyip bir şeyler ima etmeye çalışıyor.

  ya bu kadar belli etmeyin, bu kadar belli etmeyin. muhabiriyle, yazarıyla, spor müdürüyle aykut kocaman'ın arkasındasınız, 2011 senesinde yaptığı gibi yine yapmaya çalıştığı hakem operasyonlarına arka çıkıyorsunuz ama yazarınız rüştü reçber türk futbol tarihinin en büyük hocasının ismini bile kullanmıyor yazılarında, bu nasıl bir galatasaray düşmanlığı ya.
  13 -1 ... tsigalko stavridakis