20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

1. 71.
    Beşiktaş'ımızın 2 yıldır olmuşluğunu ölçeceği bir rakibi yokken karşısına çıkan şampiyonlar ligi şampiyon adaylarından biriyle oynayacağı ilk maçtır. Hep kendisine denk rakiplerle oynadığı için kaybetse de kazansa da büyük başarı gibi görülmeyen maçlardan sonra, hoş kaç takımımız deplasman maçlarının tamamını net skorla kazanıp üst tura çıktı Avrupa'da hatırlamıyorum ama, nihayet dev gibi dev bir rakibe karşı oynayacağımız maçtır. Öncelikle böyle görmek lazım.

Haddini bilmek, temkinli olmak, Kendisine yeten skor gibi kavramlara inancı olmayan, Beşiktaş taraftarı olarak kendi futbolundan ödün verdiğinde ya da maçın hakkını vermediğinde korkunç sonuçlarla karşılaşan bir taraftar olarak, Porto ya istanbul'da 15 dakika top göstermeyen, Leipzig i Anadolu takımı gibi maymun eden futbolu oynarsak galibiyetle bile dönebileceğimiz maç olarak görüyorum. Zaten kağıt üzerinde zayıf duran turu olur da geçersek kafadan son 4 e kalabileceğimize inanıyorum. Cimbom un yarı finalinden beri 30 yıl olmuş, çıtayı daha yükseğe koyacağımız serinin başlangıcı olmasını dilediğim maçtır. Hadi hayırlısı.
    1 -1 ... kelkeshoze
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.