hükümetin askerlerimizi riske atması

 1. 1.
  hastalıklı akp hükümetinin "aman sivil zayiat olmasın. sonra batıya nasıl hesap veririz?" korkusuyla askerimizi riske atmasıdır.

  bakın 9 şehidimizi nasıl vermişiz:

  http://www.milliyet.com.t...zin-sehit-gundem-2608010/

  yandaş gazete haberi. yani yandaşların çemkirmeleri, inkar etmeleri için bir sebep yok.

  bu nasıl rezilliktir? efendim çoluk çocuk geliyorlarmış da, dur demelerine rağmen gelmeyi sürdürünce bir grup asker...

  orası savaş alanı. uyarıya rağmen askerlerimize yaklaşmaya kalkan herkes, çoluk, çocuk, yaşlı, kadın demeden hiç tereddütsüz katledilmelidir. ne demek uyarı yapılmasına rağmen, durmayıp, daha da askerin üstüne gelmek? maksat ne olabilir? işte gördük bu köpek soylarının maksadını. bunların ölüsünü dirisini, çoluğunu çocuğunu... o kadar söyleyeyim. alayı mikrop bu yaratıkların.

  hastalıklı akp zihniyeti hem askerlerimizi ateşe sürüyor, hem de yetkilerini kısıtlayıp, hayatlarını tehlikeye atıyor! madem bir savaş başlattın -ki iyi oldu; yapılması gereken buydu- o zaman gereğini yapacak, gerekli yetkileri verecek, şunun bunun tepkisine de aldırmayacaksın.

  not: israil'in bir askerini kaybettiğinde ortalığı ateşe verme sebebini umarım herkes artık anlamıştır. hayır, konu israil mi, filistin mi haklı konusu değil ki şahsen filistin'i haklı bulurum. vurgulamak istediğim, eğer kaybettiğin her askerine karşılık bin kat on bin kat fazlasıyla can alırsan, işte ancak o zaman israil gibi korkulu, dokunulmaz, kolay kolay bulaşılmaz bir devlet olursun.
  8 -1 ... rumeli71
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.