bugün

gezi parkı yıkılsın yerine camii yapılsın

"Başörtülü bacıma sarkıntılık ettiler, görüntüleri Cuma göstereceğiz" beyanı üzerinden 5 yıla yakın zaman geçti. Bu sürede görüntüleri görmedik, bu yalanın üzerine bir yalan daha eklediler, bir yalan daha, bir yalan daha... Bu yalanlar sarmalında hangisi daha önemli diye kendimizi yerken görüntülerde iddia edilen deri pantolonlu üstü çıplak 40 adamı göremedik, malum zat polisin insanlara hayvan muamelesi niye yaptığına ilişkin soruya aylar sonra (bkz: ben verdim talimatı ne var)diye yanıt verdi.

5 yıldır biriken yalanın haddi hesabı da yok, düzgün giden tek işimiz de. Hepsini kendi iktidarınızı korumak için yaptınız, o 40 adamla ilgili de topluca yalan söylediğiniz ortada iken hala pişkin pişkin başka konulardan dem vuruyorsunuz. Allah bir desen inanır mıyım bundan sonra? Ahlaksız pisliklersiniz, ülkenin her yanını delik deşik Edip anasını bellediniz, soluduğumuz hava bile hava değil de, sizi doyurabilecek dünya nimeti var mı? Mutlu olabilir misiniz? Allah'a sığınmak için cami şart değil onu biliyorum, ama sizin gibi hasta ruhlu tipleri ne doyurur, azgınlığınızı ne dizginler işte onu bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar