az kişinin bildiği harika filmler

 1. 8.
  genel kabul görmüş, öne çıkan filmlerden ziyade daha az kişinin bildiğini öngördüğüm, belki bunu okuyacak kişilerin ismini bilmediği için göz ardı etmiş olması muhtemel filmlerdir. verili konuşacağım, imdb de 9-10 puanladığım filmlerden seçtim.

  handmaiden chan wook park hayranları kesin izlemiştir ama, oldboy u beğenmiş, intikam ve sürprizli filmlerden hoşlanıyor olabilirsiniz. bu durumda bu filmi izlemeden geçen her dakika zarar.

  swimming with sharksiş hayatı içerisinde bir nasıl darth vader oldum hikayesi. sert bir film, iş dünyasını hak ettiği tonda anlatıyor.

  arkadaşım şeytan öncelikle ali poyrazoğlu nu fiziken robert de niro ya benzetip onun oynadığı şeytan temalı angel heart filminin kopyası diye kim bu filmi kötülediyse yatacak yeri yok. ülkesinin en meşhur komedi oyuncularından birisi ülkenin en meşhur müzik gruplarından birisi ile bir distoptik komedi dramda başrol oynayacak. tüm soundtrack grubun elinden çıkmış olacak ve dans koreografili yarı müzikal bir fantastik kurgu filmini ülkenin en büyük yönetmenlerinden biri filme aktaracak da.. neyse başlığa uygun filmdir özetle.

  true romance ve bitter moon da romantizme şaşı bakan, ilki aksiyon, ikincisi erotik sahneleri sert olan ama izlediğiniz hiçbir filme benzemeyen iki filmdir. ilkinde figüranlar başroldekilerden daha meşhurdur. ikincisi kadınlar hakkında önemli dersler barındırır.
  4 ... kelkeshoze
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.