19 yaşında baba olan adam

1. 4.
    99lu yazarlarla ilgili bir başlığa rastladım az önce. Başlıkları kurcaladım ve oraya yazmak yerine buraya yazmayı daha uygun buldum.

iki erkek yazar var burada. ikisi de çok olgun ve aklı başında insanlar.nerden mi biliyorum? Uzun süre bir insanı okuduğunuzda artık onu çözebiliyorsunuz. Tabi kendisiyle alakalı tiyolar vermesi lazım. Bir yıldır buradayım, okuyorum onları. Kimseyle konuşmuyorum burada. Sadece okuyorum.

iyi aile terbiyesi almış ve başlarının çaresine bakabilmeyi başarmış iki genç insan bu iki yazar. henüz 19 yaşındalar ve ben onları 30larında düşünemiyorum *

Biri parasını bile kazanıyor. Büyük bir sanatçı adayı, çok daha ünlü olacak inşallah *

Diğeri ise çok başarılı bir bürokrat adayı * akıl küpü çünkü. yazılarını okuyan onu 35inde falan sanıyor *

Benim babam benden 19 yaş büyük. Evet bu çılgınlık ama napim çılgın herifin teki işte * 19 yaşında aşkını ve dünyayı sırtlamış, sevdiği kadını kolundan tutup kendi yuvasını kurmuş, tanıdığım en başarılı ve karakterli insanlardan biri. Bildim bileli inanılmaz dominanttır ve biraz da arıza bi tiptir ama o kadar olsun * kafası kırık insanları seviyorum ben.

insanları kategorize etmemeli. Akıl yaşta değil baştadır. Yaşını başını almış ne manyaklar var dünyada. O yüzden bazı gençlere kurban olmak lazım *
    49 -13 ... heureux et calme ciel