uludağ sözlük düzelene kadar yazmama kararı

1. 49.
    saygı duyulası karardır. benim şahsi fikrim hiçbir şey yazmamak değil aksine normalde yazdığından daha fazla yazıp bu ucuz ve kalitesiz arkadaşların yazdıklarının arada kaynamasını sağlamak. ancak alınan karar çok mantıksız değil.

bir şeyler düzelir mi ? hiç sanmıyorum. bu kadar vurdum duymaz bu kadar gamsız ve umursamaz yöneticilerin olduğu bir yerde hiçbir şey düzelmez. dünden beri bakıyorum ; bu kaba tabir ile sevimsiz şekilde görülmekte/anılmakta olan tipler bu başlığa bile gelip pişkinlik yapıyor. sanki söylenen şeyler bunlara değilde sokaktan geçen adamlara söyleniyor ki hala daha bu başlık altında bile akıllarınca makara yapıyorlar. çünkü biliyorlar ki insanlara ettikleri hakaretler ailelerine ettikleri küfürler sürekli açtıkları bel altı başlıklar silinmeyecek kendilerine herhangi bir yaptırım uygulanmayacak. hani burası sanal bir ortam tamam etik davranılmasını ve insanların kendilerine/insana yakışır şekilde davranmasını beklemek mantıklı değil gibi ama ne bileyim insan genede ümit ediyor belki aklı başında insanlar fazlalıktadır diye. trollük denilen şey böyle bir şey değil. karman yerin dibine battığında insanları sinirlendirdiğinde insanların değerlerine salladığında başarılı olmuyorsun yani. bu kampanyaya destek verenler prim kasmak ile suçlanıyor ama suçlayanlara bakıyorsun eksi oy almak için 444 takla atan arkadaşlar, primin kralını yapan arkadaşlar en başlarda her zamanki gibi.

buraya geleli 2 sene oldu. burası diğer sözlük gibi değil orada çok daha uzun zaman geçirdim ve burası oraya nazaran bu ülkenin kısa bir özeti gibi. olumlu anlamda ülkenin özeti olmasını gerçekten çok isterdim ancak maalesef ülkedeki tüm olumsuzlukların kısa bir özeti gibi buradaki insanlar. ben/biz çok farklıyız şöyleyiz böyleyiz diyecek hadsizlikte değilim lakin yaklaşık 2-3 haftadır solda açılan başlıklara ve bir anda yeni yeni türeyen birbirinin aynısı şeyleri yazan sapkın/sapık güruha baktıkça biraz farklı olabildiğimizi veya onların bizden farklı olabildiğini söylemek yersiz olmaz. iyiki de durum böyle şükürler olsun.
    52 -26 ... mel mel bakan gibson