arif v 216

1. 354.
    rezalet bir film. şu filmi cem yılmaz değil de şahan falan yapsa adamın ağzına sıçardınız ağzına.

cem yılmaz'ı çok severim, goranın, her şey çok güzel olacak'ın, bir tad bir dokunun falan

hayranıyımdır. mesela pek yakında da öyle ahım şahım bir film olmasa da tatlı filmdi.

Konu bütünseldi, izlemesi keyifliydi. Bundan sonrasında filmden bahsedicem biraz.

--spoiler--

Filmde aklımda kalan o kadar az komik sahne var ki, erşan kuneri sahnelerinde yarıldım,

1-2 yerinde küfür güldürdü, bir de yeşilçam klişeleriyle taşşak muhabbeti de güzeldi.

Onun dışındaysa film koca bir çöp. Banane abi sadri alışıktan ajda pekkandan. Nostalji seven

insan ki severim de gider eski filmleri izler, kimi görmek istiyorsa kendisini kanlı canlı

seyreder. Bu insanların günümüz oyuncularıyla takma bıyıklarla seyirci karşısına

konmasındaki mantık nedir allasen? Niye duygulanayım ben bundan? Ayrıca o 216nın

sesi ne birader, naptınız onun sesine. Filmin son 20 dksındaki o iğrenç aksiyon neydi

öyle. Anlamsız bayağılıkta o uçak sahneleri, kusacam şimdi. Konuda falan bir özgünlük

hiç yok zaten. Her şey belli, olacaklar o kadar net ki, gram şaşırmıyorsun filmde.

Gönderme varmış bir de filmde, sikeyim göndermesini whiplashten bir sahneyi dümdüz

uyarlayıp koyunca filme ne kattı şimdi bu. Hakkaten iğrenç bir filmdi, Ali Babadan bile

kötü bir film olabilir. Emin değilim şu an. Bok gibi yazı yazdım ama bu filme böyle yazılır ancak.

--spoiler--

Ha bir de filmi beğenmeyince linç ediliyorsun. Bunu beğenmeyen Recep ivedik

izlesinmiş. Valla yılda ortalama 100 film izleyen insanım, şu filmi herhangi bir konuda iyi

yapacak bir değerlendirme ölçütü mevcut değil.
    5 -5 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.