sevgilinin doğru kişi olmadığının anlaşıldığı an

1. 31.
    bunu ilk hissettiğiniz an en doğru andır. ne yapın edin bir an önce bitirmeye çalışın. üstüne gittikçe olaylar çok daha bok olmaya başlayacaktır.

ben yapmışım, siz yapmayın. hasta olduğumda 1400 km öteden gelip sırf ben iyi hissedeyim diye çorba yapan adam bir süre sonra, ben yataktan kalkamaz haldeyken 2 gün boyunca hal hatır sormadığında, anlamışım bir şeylerin ters gittiğini. yazmışım defterime. yine de üstüne gitmişim. kansızlık sebebiyle ellerimin sürekli soğuk olduğunu bildiği halde, birlikteyken sırf ellerimi tutup o ısıtsın diye iyileşmek için ilaç dahi almazken ellerimi tutmaktan vazgeçtiğinde anlamışım. yazmışım defterime. yine de üstüne gitmişim. yurt dışından her gelişimde havalimanında karşılayıp 1 saat boyunca sarılırken son gelişimde belki sürpriz yapacaktır, bir yerlerden çıkacaktır diye havalimaninda 2 saat bekleyip gelmediğini anladığımda fark etmişim yine. yazmışım, üstüne gitmeye devam etmişim. ölüm tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu bildiğim operasyonun bitmesini 2 gün boyunca uykusuzca beklerken aslında operasyona katılmayıp ailesinin yanına gittiğinde anlamışım. yine de sevmeye devam etmişim.

nedenlerini bana hiç açıklamadan ayrılma konuşmasını yaparken, kırılmışım. üstüne gitmekten vazgeçip uzaktan sevmeye devam etmişim. yıllar sonra ayrılma sebebimizin, tüm bunların sebebinin ailesinin beni istememesi olduğunu öğrendiğimde sevmekten de vazgeçmişim. geriye sadece alt üst edilmiş psikolojim kalmış.

ilk hissettiğim anda fişi çeken taraf olsaydım, bugün bu psikolijide olmazdım. unutmayın. siz kendi başınıza çok büyük bir değersiniz. kendinize önem verin ve fişi çeken taraf siz olun.
    24 -2 ... sneeuwwit