spor salonu

1. 70.
    şu ana kadar 3 farklı spor salonuna gittim genelde kısa süreliğine ama arkadaşlar ile gidince ayrı eğlenceli oluyor.

öncelikle gözlemlerime dayanarak buradaki tipler hakkında bahsetmek istiyorum;

1) aşırı kilolu olup koşu bandından 3 saat inmeyip çıkışta burger yiyen tip. bu kişiler genelde kayıt olduktan sonra aylarca kilolarını korurlar ve aynı kalırlar.

2) çok zayıf olup öylesine parayı nereye harcayacağını bilemeyip bari spora yazılayım tipleri var bu kişiler kilo vermek isteyenleri bu niye geliyor yaa isyanlarına sürükler.

3) spora bile saçı maşalı, makyajlı gün yapmaya gelir gibi gelen orta yaşlı teyzeler. yakışıklı ve kaslı antrenörleri avlamak için birbirlerini ezer geçerler.

4) spora başlayanı 2 hafta olup kaslı abilerine abi toz kullanıyor musun ben de kullanacağım ben ne zaman başlayayım diye etrafda gezinen tipler. sürekli muro benim kol 10cm 30cm olunca toza başlacağım gibi vaatlerde bulunurlar.

5) dünyanın en önemli işini yapıyormuş gibi bir ciddiyetle sporunu yapan kimse ile muhattap olmayan tipler.

6) zumbalar, platesler, yogalar her şeye katılan chp kadın kolu başkanı misali ortamın popüler teyzesi. her şeyi ona sorarsınız ve her yerde karşınıza çıkar.antrenörler ile kankadır resmen.

7) spor salonunun her köşesinde en az 302893 selfi çekmeden rahat etmeyen tipler.

ama eğlenceli oluyor herkes farklı telden çalıyor. bizim bir de jakuzi, sauna falan vardı kayıt yaptırınca ücretsiz faydalanıyorduk çok eğlendiğimiz anlar oldu.
    4 ... elpis in smyrna
    #37961665 :)
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.