bugün

böyle buyurdu erdoğan

diktatörlük denilince gözlerinin feri kaybolup kudurmuş gibi sağa sola saldıran kitlesine anlatılması gereken şeydir. adamın ağzından çıkan her kelime khk olarak halka dayatılıyor. mit bana bağlanacak diyor emrindekiler hemen yerine getiriyor. teog olsun diyor teog oluyor sonra kaldırılsın diyor kaldırılıyor. başkanlık sistemine geçmek istiyorum sen başbakan olarak bir halta yaramıyorsun diyor en büyük referandum destekçisi başbakan oluyor buna rağmen. milli irade milli irade diye geziyor yalakaları gözyaşları döküyor sonra yapılan seçimi geçerli saymıyor bu milli irade aşıklarından ses çıkmıyor. tekrar seçim oluyor bu sefer istediği oy oranını yakalayınca sesi çıkmıyor. başbakan koltuğuna oturuyor aradan 1 sene geçiyor başbakanı beğenmiyor bir kez daha milli iradeye "siz kimsiniz lan sizin oyunuzu sallayan kim" hesabı başbakanı görevinden alıyor yerine "düşük profilli" bir tanesini oturtuyor.

daha bu paragraf olduğunun 3 katı daha aşağı uzatılır ama ne gerek var ? kendi destekçileri biliyor zaten bu yazılanları ama burada sallamaya gelince salağa yatıyorlar çok güzel. referandumdan önce buraya binlerce entiri girdik "bu getirmeye çalıştıkları tek adam sistemi demokrasi ile alakası yok" diye bu sözlere karşı ampır ampır konuşuyorlardı. 1 seneden fazladır ohal içerisindeyiz bir tanesi kalkıp "aga neyin ohali bu hala" demiyor. kula kulluk etmeye öylesine alışmışlar ki yazdıklarımızın doğru olduğunu bildikleri halde gene bize çemkiriyorlar..