bugün

ben moderator olayim kampanyasi

mod oldum da ne oldu diyerek iç çektim az once. ama eski bir mod olarak size bir kac tavsiyem olacak. yani mod olmak isteyenlere.
herseyden once sozlukte gecirdiginiz vaktin yazma kısmı en az yüzde 60-70 civarında azalıyor. yani verimli bol bol entry giren bi tipseniz entri sayınızda ister istemez düşüş olacaktır. vaktinizin coğu msn de diger modlarla durum degerlendirmesi yapmak tepkilere cevap vermek ve polemiklerle cebelleşmekle gececektir ki yazmaya hadi yazmayı bir kenara bırakın farklı taleplerle uğraşmaktan canınız sıkılacak ve başka bir kullanıcı adı alarak yazmak daha cazip gelmeye başlayacaktır. polemik ortamında tarafları memnun etme küstürmemeye çalışmak, silsem mi silmesem mi ikilemi zamanla sizi zorlayacaktır. bunlara dayanırım diyorsanız başka bir sorun daha var diğer modlarla da sorun yaşayarak küsebilirsiniz ki bunun ornekleri mevcut. velhasılı kelam çeken bilir. olun görün bakalım modluk nasılmış... yazarlığı arada bir gelip piyasa yoklaması yapmak 3-5 entry girmek daha zevkli inanın...
demedi demeyin ***