yanında sevgilisi varken başka kızlara bakan erkek

1. 109.
    Ben farklı bir açıdan, kesilen kız açısından, bu konuyu değerlendireceğim. Bugün ankara’da bir arkadaşla bir restoranda oturduk bir şeyler atıştırdık. Yan masada da bir çift oturuyordu. Ben başta anlamadım ama arkadaşım beni “sana bakıyor” diye uyardı. Ben ne de olsa yanında kız arkadaşı var diye pek ciddiye almadım. Sonra hesap istedik ve ben o sırada lavaboya gittim. Bir de ne göreyim lavabo çıkışında beni bekliyor. Aramızda şu diyalog geçti.

A: angee
    Ö: öküz

Ö: selam
    A: selam, tanışıyor muyuz?
    Ö: hayır ama tanışmak istiyorum
    A: ee yanınızda kız arkadaşınız var?
    Ö: aman o önemli biri değil. Siz onu dert etmeyin.
    A: yalnız benim biraz acelem var, size iyi günler.
    Ö: (kartını uzatır) biraz ani oldu biliyorum, ama işte kartım. Lütfen beni arayın.

Kartını aldım çünkü aramamı beklesin, umuda kapılsın istedim. Asla böyle bir öküzü aramam canım. Tam Aksine böyle tipler görünce oradan koşarak uzaklaşmak istiyorum. bırak sevgiliyi yanında bir hanım varsa karşıdan geçen kadınlara öyle öküz öküz bakılmaz, ayıp ya ve de yuh yani. “Yanında taş gibi kız var lan, yazık o kıza!”

Sanırım yaptığı olayı devrim gibi görüyordur ve iyi bir iş başarmanın mutluluğunu yaşıyordur oysa benim gözümde 2017’de harem kurma gayretinde olan bir magandadan ibaret. Böyle şark kurnazıvari hareketler yaptığı için ilk başta öküzümüzün eğitimsiz biri olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım. Bu işler eğitime bakmıyormuş. Kartında yazan ismi google’a girdiğimde bir de ne göreyim öküz türkiye’nin en saygın üniversitelerinden birinden doktora derecesiyle mezun olmuş. Yani doktoralı öküzmüş. Şaştım kaldım valla.

Misal benim sevgilim olsa şöyle bir başını çevirip kısa bir bakıştan sonra tekrar uslu uslu önüne bakarsa olabilir. Bunu ben de yapıyorum canım. Özellikle terör olaylarından sonra ciddi travma yaşadım. Bir yere oturunca en kral cafe bile olsa sağımda solumda kim oturuyor terörist olabilir mi duygusu hakim üstümde. Reina bombalamasından sonra böyle oldum. Barda filmi de beni etkilemiş olabilir. Ama şimdi eğri oturup doğru konuşalım. bakmak var bakmak var. eğer böyle yermişçesine bir bakış atarsa o anda kavga çıkar, kılıçlar çekilir. Ya da masayı terk ederim.

Mesela açıkçası üstteki adam bana kartını uzattığında en yakın sopa, oklava ya da viledayla onu evire çevire dövmek istedim. Bu tür adamlar ancak dayaktan anlar. Ayrıca bu adam benim için mallar listesinde bir numara ve dünyanın en itici erkeği. Kısacası, Böyle insanlar herkes tarafından yadırganıyor sadece aldattığı kız tarafından değil. Sevgili türk erkekleri bunu bilin de ona göre hareket edin lütfen.

Sonuç olarak, siz erkeklerin window shopping yapmanız bir yere kadar O.K. ama bugün rastladığım tipte adamlar biz kadınların gözünde yüzde elli saygısız, yüzde elli ahlaksız, yüzde yüz pisliktir ve bu kişiler genelde aldatılırlar çünkü yanlarındaki kızlar da ya onların davrandığı gibi davranır onlara; ama aldatıldıklarının farkına bile varmazlar ya da kız arkadaşları onları terk ederler ki bence en mantıklısı terk etmek. Çünkü Bu mallar yüzünden aldatma zahmetine girmeye değmez.
    1 -1 ... angee
    #37441354 :)
entry'i yoruma kapat
  1. henüz yorum girilmemiş.

yanında sevgilisi varken başka kızlara bakan erkek ile alakalı başlıklar