uşak belediyesi adam dövme timi

 1. 1.
  yeni kurulduğu biraz önce haberlerde öğrenilen timdir. şimdilik belediye başkanının koruması ve şoföründen oluşuyor tabi ama ilerleyen günlerde yeni personel alımı yapılacaktır..

  http://www.hurriyet.com.t...askaninin-koruma-40534665

  sonra diyorlar ki neden bu kadar eleştiriyorsunuz neden her şeyi akp ye bağlıyorsunuz. bu iki arkadaş kafalarına göre gidip 60 yaşındaki esnafı dövmüyorlar değil mi ? böyle işgüzar insanlar yok değil ancak olayın giriş gelişme ve sonucuna bakınca insanın nutku tutuluyor..

  giriş : nikaha giden uşak belediye başkanı esnafın elini sıkmak istiyor.

  gelişme : esnaf elini sıkmıyor.

  sonuç : 1-2 saat sonra başkanın koruması ve şoförü gidip adamı pert edene kadar dövüyor.

  olay ortaya çıkınca koruma ve şoför açığa alınıyor. peki ne kadar süre ile ? belli değil. 1 hafta sonra olay unutulunca maaşlarına zam ile beraber işe döndürülmeyecekleri ne malum ? kim araştıracak uşak belediyesinde ne oluyor ne bitiyor bizim toplum zaten 24 saate unutuyor her şeyi. birde kameraların olduğunu ve olayın açığa çıktığını öğrendikten sonra hemen suç isnat ediyorlar "dhkp c lehine sloganlar atıp belediye başkanına sövdü" şeklinde. birde üstüne adam hakkında suç duyurusunda bulunuyorlar dövdükten sonra. yöntem tanıdık geldi değil mi.

  diyelim ki haklılar ve dhkp c lehine slogan atmış olsun. neden direkt suç duyurusunda bulunmuyor da önce gidip adam dövülüyor. sıkışınca feto - pkk - dhkp c de sıyrıl işin içerisinden.
  11 -1 ... mel mel bakan gibson