bugün

diyarbakır da türk bayrağının indirilmesi olayı

bıktım artık bu dtp den neyi, kimi, nasıl savunuyorlar? iyice çıkıp bir anlatsınlar bakalım öyle özgürlükten, insan haklarından bedavadan palavra atmayla olmuyor bu iş. sen kimsinde türkiye cumhuriyeti devletinin bayrağını indiriyorsun. tabii sizinde suçunuz yok aslında, kanınız bozuk olabilir arada böyleleri çıkıyor ama gözü kör olsun o polislerin o direğe tırmananı vurma cesaretini gösteremediler. (kimse mesaj felan atmasın öldürmekle olmaz diye) gidin bakalım amerikanın herhangi bir eyaletine indirmeye çalışın o bayrağı bakın size neler yapıyorlar yahut ingiltere de. hiç olmadı şu kahraman kıbrıslı yüzbaşıyı hatırlayın. hiç özgürlükten ve hoşgörüden bahsetmeyin pkk sempatizanı sözlük yazarları ve dtp vekiller. siz bu ülkeyi bölmeye çalışan kardeşi, kardeşe düşürmeye çalışan aşşalık insanlarsınız. kuddisi okkır öldü cezaevinde hiçbir suçu yokken onun için neden gösteri düzenlemediniz? niçin 35 bin türk askerinin katilinin saçı kesildi diye meydanlara çıkıp insanları kışkırtıyorsunuz? amaçınız nedir açık, açık söyleyin. bu ülkede idda ediyorum dünyanın en iyi demokrasisi vardır. eğer olmasaydı zaten kocası dağda pkk lı bir yönetici olan kadın türkiye büyük milleti meclisinde kocaları pkk lı teröristler tarafından öldürelin kadının verdiği vergiden maaş alamazdı. biz onları meclisimize sokuyoruz hala bize özgürlük ve hoşgörü dersi vermeye çalışıyorlar. sizin özgürlüğünüz ve hoşgörünüz abd ve ab gibi yalnızca kendinize siz bu ülkeyi zehirliyorsunuz siz ve sizin gibiler gençleri kandırıp, çocukların eline biraz para verip sonrada cenazalerde, gösterilerde polislere taş atmasını sağlıyorsunuz. siz bu ülkede duygu sömürüsü yapıyorsunuz. siz bu ülkeye fazlalıksınız siz bu ülkenin kanını emen kenelersiniz. hani bazen kelimeler yetersiz kalır kendini ifade edemezsin ya işde tam o noktadayım şuan size söyleyecek kelime bulamıyorum. köpekler bile kendisine yemek vereni ısırmaz. insan değil bari biraz hayvan olun.