bugün

lisenin ilk günü utangaçlığı

bu kavram bende tutmadı.

lisede okulun ilk günü sınıfımı bulamadım ilk olarak tabii. sınıfımı bulur bulmaz içeriye '' benim adım clevereees!'' diye bağırarak girdim. bir baktım hepsi bana bakarak ''ahahahah salağa bak'' diyordu.
elimde tahta kalemiyle gitmiştim. tüm tahtaya resim çizmiştim. arkadan çok fazla kızın sesi geliyordu. yani hakaret sesleri.

okulun ilk günü bilindiği üzere ayakkabılar gıcır gıcır, kıyafetler şekil, saçlar o biçim olur. her şeyin en yenileri olur.
ben okulun ilk günü şalvara benzer değişik bir şey giymiştim, ayağımda terlik vardı, kulağımda tepiz. (toplu iğne benzeri)
normalde bu şekilde pek giyinmem. herkesin normal olarak belirlediği kıyafetleri sevmiyorum. gotik bir tipim yok.
varsın olsun deli, aptal, tipe bak, giyime bak desinler. eğlendim mi eğlendim.

okulun ilk günü uysal cici kız taklidi yapmadım. o tatlı kızların hiçbiri okulun ilk günü kadar masum olmadılar. bense yıl boyu kitap okudum.

aklıma gelmişken; bir tanesi kitap okuyorum diye tükürmüştü. evet o okulun ilk günü hanım hanımcık görünenler sonradan yılan çıktı.
pişman değilim. bir daha olsa bir daha herkesin sırasına zıplayıp tanışırım. çok samimiyetsizsiniz. herkesi kendim gibi sanmıştım.
güncel Önemli Başlıklar