bugün

nihat kahveci li ntv spor reklamı

Ntvspor'un dönmekte olan reklamı. ntv spor servisindeki kimselerce gönderildiği sanılan topun ispanya'da nihatı bulmak üzere iken havada nihatın arabanın camından yansıyan ışığı görmesi ile dönüp gelen topu göğsünde yumuşatıp yakalaması sonucu dumurdan dumura estiren reklamdır. nihat topun üzerindeki transfer dedikoduları hakkındaki fikrini antreman çıkışı eşortmanından çıkarttığı kalemle * yalanlar. ve ordan topu depikler. * top süzülür deniz geçer, yol geçer, şehir geçer uçar gider camda topu bekleyen vatandaş onu bir kaleci edası ile kucaklar. bakarlar ki nihat yalanlamıştır. sonra orda başlar bir konuşma. hatun kişi ben demiştim diye sanki "bok mu varda topa depikledik" şeklindeki fikrini beyan eder. hepsi güzel hoştur da neden ntvspor servisinden topu depikleyen vatandaş gösterilmez. kim vurdu o topa ilk kez harbi ya merak ettim. birde reklamın sonunda tenis topu basketbol topu felanda binaya girip çıkar basketbol topunu nasıl attın? kim attı? murat kosova attı deme bana sakın. 3 sayılık atış pozisyonu alıp o topu amerikaya atsan acaba kaç sayılık atış yapmış olursun? bunların hiçbirisini anlamadım ama sanki nihatın vurduğu topun deniz aşmasını anladım da bunlara taktım gibi bir görüntü de vermek istemem.