bugün

eski sevgilinize bir not bırakın

Geçen gün kostümünü giymişsin sen çok severdin cosplayi .sonunda bir tanesiyle seni görmek güzel. Biliyor musun? Sırf senin yüzünden o saçma hobi gibi bir sürü şeyle ilgilendim, tanışmayı aklımdan bile geçirmeyeceğim insanlarla tanıştım. Bana bişeyleri bilmediğim için cahil gözüyle baktığın zamanlarda canımı sıkan her günümü hatırlıyorumda bugün hepsinden fazlasını öğrenmemin sebebi bu. Senin hayalinle yarışmayı sevmeye devam ediyorum. Beni bir akşam LoL de tekrar karşılaştığın eski sevgilin için terkettiğin günü hatırlıyorum da. Sanırım onu değil seni seviyorum ben diye bahsettiğin k çocuğun ahı tuttu. Adımı değiştirmeyi düşğnğyorum henüz 18 imdeyken beni bir daha bulma hatırlama diye zaten beni tanıyan yepyeni insanlara bir şekilde durumu izah ederim. Sınav notlarımı dahi yükselttim bu arada bir sene kalmıştım onu toparlayayım desim.Üniversiteye başlamışsın hayırlı olsun senin adına seviniyorum bana yaptıklarına rağmen ben kin beslemem benim yolum daha farklı. Sadece başka şeyler yaparım. Durumlar düzelene kadar. Senden bişeyin özrünü istemiyorum ta ki gelecekteki o sahnemize kadar. Umarım ikimizinde gerçekliğine uyan şeyi yaşarız.
güncel Önemli Başlıklar