bugün

derste masturbasyon yapmak

yıllar önce sıra arkadaşımın sürekli yaptığı eylem.
efenim sene 2000 milenyum milenyum ortalarda dolaşıyoruz.orta okul yıllarımız.
yaşlar 12 civarı 13 filandır.
okulda kemal diye bi elemanı sıra arkadaşı diye verdiler yanıma.ama ipsiz sapsız tiplerden
afedersin kemal ama öküz tiplerden.kaç yaşına geldi hala şu facebookda şekil şükul yok biz karanlık yolda el fenersiz yürümeyi bilenlerdeniz gibi mantıksız ve beyinsizce cümleler kuran bir tip.
neyse efenim sınıfta sıralar tahtaya doğru 3 sıra uzanıyor.ve biz bu dangalakla ikimiz orta sıranın en önündeyiz.
tahtaya bizden daha yakın olan tek şey tebeşirlikte duran tebeşirler.
şimdiki arkadaşlar bilmez bizim zamanımızda orta okullarda örme süveter ve önden düğmeli örme ceket giyilirdi.bunlar "v" yaka olurlardı.
neyse efenim türkçe öğretmenimiz vardı (o zamanlar öğretmen deniyordu) kadın sürekli mini etek giyerdi ama böyle fetişist tarza.bide yaşı belki kırk küsür.sezarın hakkı sezara kadının hatları iyiydi.
bi gün yazılıdayız.ben kaptırmışım kendimi soruları cevaplıyorum.bu kolumu dürtekledi.lan git dedim.baktım hala dürtüklüyor.meğer şerefsiz malafatı kaldırmış süveterin önünü aşağı verip süveterin içinden osbir çekiyor kolu titredikçe farketmeden dirseğiyle bana dokunuyor.lan napıyon demeye kalmadı herif v yaka süveterin yakasından tüh diye tükürdü bide mekanizmaya.bi baktım gözleri kilitlemiş öğretmenin bacaklara.ulan allah belanı versin demeye kalmadı bu dangalağa öğretmen dedi ki ne bakıyorsun evladım cevaplar suratımda mı yazıyor.diyemedim suratınıza bakmıyor diye.bu mal en ön sırada yakalanmadan osbir çektiğini düşünürdü mevzuyu yan sınıflar bile bilirdi.bide bunun yüzünden kaç kere millete rezil olmuşluğum var.beni bile sapık gibi gösterdi herif.lanet olsun ya hoşlandığım kız bile beni görünce bi eteğini filan kapatıyordu.allah belanı versin diyeceğim kemal , de şimdi bakıyorum vermiş zaten ne diyim.