dünya için zulüm 571 de başladı

 1. 5.
  sonra diyorlar ki "ateistleri saygı göstermiyorlar, islam hoşgörü dini değil ühüüüüü"

  lan orul orul orospu çocuğu hiç mi düşünmüyorsunuz bir gün psikonun biri gelir yerimizi bulur bu yazdıklarımızı bir kağıda yazar bu kağıdı bizim götümüze sokar diye?

  sizin bu cesaretinizi ben yıllarca bu devlete hainlik yapmış devlet memurlarına benzetiyorum. yıllarca bu devletin maaşını alıp bu devlete ihanet ettiler. bir tane akıllısı çıkıp demedi ki bu devlet gelir bir gün bizden hesabı sorar. bak nasıl sordu hepsi tutuştular alayını açığa aldılar ihraç edecekler.

  sizde şimdi diyorsunuz ki biz böyle konuşacağız konuşacağız fakat bize bu konuştuklarımızdan dolayı, bu hakaretlerden dolayı, bu küfürlerden dolayı, bu iftiralardan dolayı, bu kötülüklerimizden dolayı kimse gelip hesap sormayacak. size şu kadarını söyleyeyim bizim soracağımız hesap açığa almakla bitmeyecek sonunuz ipte bitecek. mezarınızı da bu topraklar kirlenmesin diye gavur memleketlere göndereceğiz.

  müslümanlar kendi değerlerine hakaret edilmedikçe, kendilerine karşı savaşılmadıkça hoşgörü göstermekle ve sabretmekle mükelleftirler. merhameti hak edene sonuna kadar merhamet etmek bizim vazifemizdir. lakin bizim değerlerimize, islama hakaret ve küfürler başlarsa o zaman bize cihad gözükür. cihad da ise af yoktur.
  5 -9 ... neferi ceysu muhammed
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.