bugün

ufo muzesini ziyaret eden uzayli

ayrıca haber3'de yayınlanan haberde uzaylının bıraktığı not da bulunmakta:

Bir gazetecinin, "Bu ziyaret mağazaya ilginin artması için yapılmış olabilir mi" sorusuna Sözkesen, "Belki böyle bir düşünce olmuş olabilir. Dünyada 4 tane Ufo Müzesi var. Biri de Türkiye'de. Belki uzaylı bir varlık, böyle bir ziyaretle bize jest yapmak istemiş olabilir" ifadesini kullandı. ilginç olayın ardından, 3 kişi de gördükleri varlığın robot resmini çizerek yetkililere teslim ederken, bıraktığı notta şu cümleler yer aldı:

"Gerçekten hakkımızda güzel bir galeri hazırlanmış. Size çok teşekkür etmek isterdim. Ama burada daha fazla kalamayacağım. 2002 yılındaki göktaşı olayı bizim için çok önemli bir olaydır. Çünkü o günkü olayda bizzat ben emir verdim. Her neyse, daha fazla konuyu uzatmayayım. Gezegeninizi uzaktan takip ediyoruz. Ben uzaylılardan sadece bir tanesiyim. ismim Mel. Miyawu Galaksisi Sitiyma gezegeninden geldim. Başarılarınız devamını dilerim. Bana ister inanın, ister inanmayın. Ben neysem oyum".

Ayrıca notun altında tuhaf harflerden oluşan bir cümlenin de yer alması dikkat çekti.