bugün

bir eksi oyun bir arti oyu goturmesi

doğru olmayan denklemdir (artık ne kadar denklemse)..
zira üzerinize afiyet dün yapacak hiç bir işim yoktu ve bütün gün msn-uludağ sözlük-tuvalet içlüsünde vakit geçirdim, dolayısıyla da bir sürü entry girme ve bu entrylerin aldığı oyları tahlil edebilme şansına eriştim.. şimdi mal beyanı gibi olmasın da denk geldi 15-16 civarı + oy alan, 2 de eksi oy çeken bir şey yazdım..
kafadan girdik diyorum dünün dikkat çekenlerine.. bugün açtım ''hehe bakalım benden sonra gelen herif kimmiş?'' diye nası götüm kalkmış.. anaa.. liste dışıyız.. aday kadroda bile yokuz.. yani ya bir eksi oy=bir artı oy değil, ya da dün sözlük yazarları kendilerini aştılar, adeta bir paulo coelho'ya, bir isaac asimov'a döndüler..
ulan resmen göt oldum.. hem de öyle senin benim götüm de değil, jennifer lopez götü.. kallavi..
buradan moderasyona sesleniyorum!.. moderasyoon ayıptır ulaa.. nasıl bir eşitliktir bu?.. utanmıyor musunuz benim gibi artis yazarların duygularıyla oyna..
moderasyon/ ne var ulan?..
rapper ninja/ ahanda çıktı lan resmen..
moderasyon/ ne var birader sen kimsin?..
rapper ninja/ abi ben şimdi dün entry yazmıştım da kötü oylanmıştı ama baya da iyiydi be bir sürü artılar falan sonra bir baktım ben ki ne göreyim?.. oh oh..
moderasyon/ defol git olm..
rapper ninja/ abi ama ayıp ediyorsun ben düzeyli kon..
moderasyon/ siktir git o zaman.. allah'ın çaylağı..
rapper ninja/ ama abi yanlışın var ben çaylak değilim ki yazarım..
moderasyon/ alimacgraw, burada silinmiş bir herif bağırıp duruyor ben nasıl duyuyorum ulan silik yemiş adamı?..
rapper ninja/ silik!?..
alimacgraw/ silik ya dallama..
rapper ninja/ ühühühüh..