recep tayyip erdoğan

 1. 24056.
  kendi kendine ilk suikast yaptıran adam yunan generali psistratus'tur. daha sonra atina tiranı olmuştur..

  bu rizeli son derece cahil bir adam. doğru düzgün bir eğitimi yok. yabancı dil bilmiyor. büyük olasılıkla üniversite diploması bile yok. ama müthiş derecede kurnaz. belki de türkiyenin gördüğü en kurnaz, en kaygan adam. ve kendisi de cahil olduğu için türk cahilinin nasıl düşündüğünü çok iyi biliyor. bütün hesabını türk cahilini tavlamak üzerine kuruyor..

  bence bu rizeli bir darbenin geldiğini biliyordu. son bir haftadır ortadan yokolmasının sebebi de o zaten. ama rizeli aynı zamanda bu darbeyi yapma potansiyeli olan grubun grubun son derece küçük olduğunu ve başarı şanslarının sıfır olduğunu da biliyordu..

  büyük olasılıkla rizeli bu grubu tutuklatabilir ve darbeyi daha başlamadan bitirebilirdi.. ama bitirmedi. büyük olasılıkla da bunlara masa altından gaz verdi. çeşitli çevrelerden "...siz hele bir tankları sokağa sürün, biz hemen yanınıza geliyoruz.. destekçiniziz, arkanızdayız, sizin harekete geçmenizi bekliyoruz...." diye haberler yollattı.

  dün sokağa çıkan askerlerin bazı çevrelerden bazı garantileri aldıklarını ve çok büyük bir katılım beklediklerini tahmin ediyorum. yoksa böylesine bir darbeye kalkışmaları tam delilik.. 10 kişiyle radyo istasyonu mu basılır? muhakkak bazı yerlerden bazı garantileri aldılar, ve o garantiler fos çıktı. tuzağa düşürüldüklerini ve iyot gibi açıkta kaldıklarını her halde sabaha doğru anladılar..

  bu köylüler böyledir.. allahın imam hatip mezunu rizelisi kurmay subaylara papucunu ters giydirir..

  sonuç olarak rizeli istenilen mağduriyeti çok ucuza üretti.. hem de kendisinden nefret edenleri piyon olarak kullanarak..
  18 -5 ... arbutus unedo
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.