bugün

bilgi yarismasinda moral odulu olarak kitap almak

yarışmaların bokunun çıkmadığı; ahmet çakar' la, erman toroğlu' nun faal olarak hakemlik yaptığı yıllarda, riziko veya bir kelime bir işlem' in delilercesine izlendiği dönemlerde, hediyeler yat, kat, villa değildi. 3 milyar bilemedin 5 milyar kazanırdın. ama beleş olduğundan ve '' kim 500 milyar ister '' tarzında bir şeyden haberimiz olmadığından, deli dehşet miktarlarda gelirdi bunlar bize.

iki kişi kalmış final için yarışıyorlar. yarışmacılardan biri cevaplıyor ve ''zonk'' diye bir ses.. elendiğinin resmi bu.. sunucu 5 milyar için diğer yarışmacıyla yarışmaya devam edeceğini söylüyor. hem de morali bozukmuş gibi davranıyor.

'' evet mazlum bey, bizim için bu kadar yol geldiniz, bizi hatırlamanız için, küçük bir hediye vermek istedik.. ''

adam son derece heyecanlıymış ve sevinmiş rolüne bürünürdü. teşekkür ederek ayrılırdı bu efendi insan. vay be ne kadar saygılıymışız..

ben olsam dayanamaz söverdim sanırım. '' o lavuk orada 5 milyarı alsın, ben de kitap alayım. s.kmişim yarışmanızı, istemiyom amk kitabını '' deyu..
güncel Önemli Başlıklar