bugün

elliot rodger

Baş idolüm olan adamdır. Bir alfa. bir doğal seçilim askeri. Keşke tanışabilseydim kendisiyle.

Edit: ölümü üzerinden şuan itibariyle tam 4 yıl geçmiştir. Gecenin bu saatinde sigara yaktıran... O kadar özledim ki...

Kendisi hakkında yapılan yorumları okudum. ''karıya gidebilmek için 100 doları da mı yoktu'' denmiş. Elliot'ın rahatsız olduğu durum seks yapamaması değil, bir kızın kendisine aşık olmayıp bunun sonucunda seks yapamaması. Parayla fahişe kiralayıp onunla seks yaparak sadece cinsel dürtülerinizi tatmin edersiniz. Ve bu dürtü size birisi tarafından beğenilme, sevilme, aidiyet hissi vermez. Elliot'ın rahatsız olduğu bir diğer durum ''kadınların cinsel olarak yanlış erkeklere çekilerek insan ırkını yozlaştırması'' Elliot manifestosunda kadınların daima saçma sapan erkeklere değer verip onlarla birlikte olduklarıyla ilgili gözlemlerini paylaşıyor. Yani Elliot'ın seks yapamamaktan kaynaklanan nefreti daha arka planda.

insan ırkının ilk dönemlerinde kadınlar için cinsel çekilim erkeğin fiziksel gücünden ibaretti. Yani erkek cinsel seçilimde dişinin güzelliğine, dişi ise erkeğin fiziksel gücüne bakardı. Çünkü dişinin diğer hayvan ve insanlardan korunup kollanmaya ve çiftleşeceği kişinin güçlü bir avcı olmasına ihtiyacı vardır. Yüz güzelliği o zamanlar kadınlar için çok daha arka plandaydı. Şuanda zaten kadınların güzel, erkeklerin fiziksel olarak güçlü olmasının sebebi bu çeşit bir cinsel seçilimin sonucudur.

Fakat insanlar evrimleşip modernleştikten sonra işler değişti. insan ırkı doğada diğer canlıları domine ettikten sonra akıl, statü ve para fiziksel güçten daha ön planda olmaya başladı. Dişiler çiftleşmek için artık erkeğin statüsüne, parasına, mal varlığına bakar oldular. işte Elliot'ın rahatsız olduğu konu da bu zaten. insan türünün dişilerinin yanlış erkeklere cinsel çekilim duyması.

''Ben zengin, soylu bir ingiliz ailesinden geliyorum, bir BMW sahibiyim fakat kızlar yüzüme bakmıyor. Ancak eski model bir Honda Civic'i olan hindistanlı bir göçmen sarışın bir kızı arabasına atabiliyor. Bu adalet mi? Kadınların beyninde cinsel seçilimlerini etkileyen bir bozukluk vardır. Ve bu düzeltilmelidir''.

Elliot'ın bu sözü durumu özetliyor aslında. Kendisi hem zengin hem beyefendi bir kişilik hem de çok yakışıklı bu yüzden yaptığı işte hiçbir sakınca görmüyor ve kendisini kutluyorum. Dünyayı düzeltmek ve evrimsel süreci rayından saptırmamak için hak edene hak ettiği verilmelidir. Ayrıca belirtmeliyim ki her konuda kendisine %100 katılmakla birlikte kendisinin baş idolüm olduğunu bir kez daha belirtiyorum. Huzur içinde yat kadim dostum.

Edit: bugün 27. Doğum günü.

Yıllar sonra gelen edit: Ölümünün 5. yıl dönümünde minnetle anıyoruz.

2 ay sonra gelen edit: 28. yaşın kutlu olsun Elliot!

Ölümünün 6. yıl dönümünde tekrar minnetle anıyoruz...

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.