bugün

uludağ sözlük kuralları

ünlü olma yolunda geçerli olanları şöyle olanlardır:
-bi kAÇ marjinal başlık aç..öyle uçlarda şeyler söyle ki , ahlak kural haysiyet namına hiç bi şey taşımayan bi adam izlenimi ver..burada hala değerleri olan adamlar olduğu için , seni düzeltme yoluna gidicekler tabii..naparsın , adam olmak böyle bişi işte..kurumuş boku bile çıkartmaya uğraşıyorlar aslında..nafile bi uğraş..oysa dök bi güzel çamaşır suyu kaynar su da üstüne o bok zaten çıkar oradan..*
neyse, şimdi başlık açtın değil mi..tabii senin kadar seviyesiz ve bayağı olmayan ayrıca kimileri gerçekten yazar olan atalarını okuyarak büyüdün..hep kendini , nickinin altına giriler dolarken hayal ettin..ama sana kötü bi haberim var: o girilerden bazıları sana , kişiliğine giriyo..diyeceksin ki , lan ne alaka beni burda kim tanıyacak ki..sanal burası herkes bi ekranın arkasında nasılsa..ama sırf seni tanımıyolar diye mazur görmez burdakiler..aptal değil çoğu çünkü..derler ki , lan herifin ne boktan ne dandik bi hayatı var ki , kimliğinin gizlendiği ilk anda her ortamı sıçarak eğleneceğini düşünüyor..acırlar bile sana söyliyeyim..bi kere alışmşlık var senin gibilerine..acımadan mütevelli bi tolerans var..
neticeye geliyim..entrylerin adına girilmiş , dine bulaşırsan 200-250 tane olur..başlarda hoşgeldin diyen iyi niyetli adamları çıkar 180 küsürü de sana ayar verir nitelikte olur..eğer orgazma ulaşabilirsen bu 200le uçurulmadan , bi boşalırsın..senin adına bi de helva yeriz..lan bak bak bu da vardı hehe diye de yad ederiz..
yok diyorsan ki , yetmez , yetmiyor boşalma sorunlarım var hemencecik 300 entry olsun istiyorum o zaman üzgünüm..buna çare yok..zira dine , bacısına , anasına küfreden insan demeye bin hacet olan varlıklar bizi o kadar da ilgilendirmiyor..o yüzden erken boşalma sorunu yaşar ,ama gene silinirsin..
hayatımı nasıl renklendireyim , bana çare bul lan allahsız dediğini duyar gibi oluyorum..gerçi buralara kadar okumayıp :( ye basmış olman da tam senin profiline uygun..ben gene de nacizane söyliyeyim..bu sözlükte , film tematiği yapan ,çevirmen olan , mühendis esprileri yapan , gerçekten kitapları basılan , animeler, takip eden , gittiği yerleri kimileri gibi hava atma amaçlı değil , siz de gidin tam öğrenci yeri vs. gibi paylaşan , kitapları yazarları politikacılar tartışan , doktor olup hastalık belirtileri yazan , avukat olup hukuğu bi nebze olsun benim gibi hukuk bilgisi olmayan adamlara anlatan bi guruh var..içine sıçma bu ortamın , adam ol bunları oku..
güncel Önemli Başlıklar