bugün

linc edilmek intihar etmekten daha asildir

Hele ki, düşünceleriniz ve duygularınız insanların sorgulamadan, tartmadan, kesip biçmeden kabul ettikleri, körü körüne bağlandıkları gerçekleri ise, siz de bu gerçeklerinin altındaki o hassas temele duygularınızla, düşüncelerinizle oluşturduğunuz, yoktan var ettiğiniz dinamitleri döşeyip, tüm gerçekleriniz yalan diye bağırarak o gerçeklerinin yıkılmalarına neden olup, sizi linç etmelerini sağlıyorsanız, intihar stilinizi topluma, kanunlara, kendini bir bok sananlara, hiçbir şey olmayıp da her şey olduğunu sanan budalalara yaptırıyorsanız en asil olandır.

Benim intiharım; tanrı'nın beni toplumlara linç ettirmesidir. Ve tek yüz kızartıcı suçum; düşünmektir!
Bana aklı verene, aklımla kafa tutmaktır. Bana düşünme yetisini verenin tekerine çomak sokmaktır.
Benim intiharım; kendimi, düşünerek kendi beynime gömmektir. Bana, varolduğum için bir fırsat vermeyen, yok olmamı istemeyen yaratıcıya, düşünceler ile her şeyi yapabileceğimi ispat etmemdir.
Kendimi, ucuz bir konsomatris gibi leş gibi kokan ağızlara sakız olarak sunmaktır. Çiğnenip tükürülmektir. Kahpe yüzlere.
Benim intiharım; aşk meczubu olarak sokaklarda bağırıp sevgi dilenmektir.

Ve, varlığım; tüm yokluklara armağandır!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.