bugün

aslı güngör

beni fena halde hayal kirikligina ugratmis sanatci.
bundan tam bir yil evveldi. tesadüfen bir radyo kanalinda dinlemistim. asli hanim'in kalbe kalbe karsi sarkisini. o kadar harikaydi ki, hemen sözleri bir kenara yazip internette arastirma yaptim. sonucta youtube'da kendisiyle ilgili hazirlanmis amatör bir video klibe rastladim. ve tam gecen yil bahar aylarindan bugüne kadar bekledim, bu sarki ve bu kiz ne zaman popüler olacak diye.

sonunda geldi, ama büyük bir hayal kirikligi ile- benim icin. asli güngör kendi enfes sesine ve güzelligine güvenmemis olacak ki sarkiyi ferhat göcer denen bünye ile düet yaparak piyasaya sürmeye karar vermis! akil alir is degil. ferhat göcer, de az önce bir magazin programinda dinledim, bir hayli rol calma sarkiyi kendine mal etme derdinde. "bu sarki yeni bir 'cennet' vakasi olacak" diyor. bir sanatci, asli güngör'ü kastediyorum, ancak bu kadar kendi emegine hakaret ve haksizlik edebilir. hicbir zaman oturup da cenneti sonuna kadar dinleyemedim. ferhat göcer'in küstahca bu sarkiyla kiyasladigi cennet'i. eminim, asli güngör bu aptalligi yapmasaydi bu sarki cennet'in gölgesinde kalmaz aksine onu gölgesinde birakirdi. simdi ise cennet'i kadar olabilcek mi olamayacak mi onu konusuyor ferhat göcer. ve sarki üzerinden esas ekmek yiyen de ferhat göcer olacak belli ki.

yaziklar olsun... yuh olsun....