bugün

yavsak aktroller rahatsiz

(#28032920) duyan da kendileri türkiye'nin en iyi gramerini kullanan entelektüel ve okuyan kesim sanacak?

Duyan da bu açıklama ile evrim tartışması olsun, istiklal harbi tarihi olsun çeşitli ve benzeri konulardaki tartışmalarda, ak trol denilen yaratıkların çok edepli ve retoriği çok hünerli kullanarak, etik sınırlar içinde tartıştığını zannedecek ?!?!

Bilimsel dilde ya da mantık çerçevesinde tartıştığım her ak trol direk ana bacı olayına girer. Zaten hiç biriniz bu örnekte olduğu gibi bir kere de saldırı ya da hakaret yerine mantık çerçevesinde gerekli açıklamayı yapmaz, yapamaz.

Çünkü öyle bir donanım yok.

Hadi ben kötü yazmışım. (Klavye hatalarını türkçe konuşamamak ile karıştıran zihniyet işte, oysa daha düne kadar arapça'yı övüyorlardı.) Hadi ben bir hata yapmışım. bir kere de mantık çerçevesinde neden rahatsız olunmadığını, ya da başlık haklıysa neden rahatsız olunduğunu yazsa bu troller şaşırırdım.

ama kalkmış benim okuduğum kitap kadar kitap görmemiş bebeler bana türkçe konusunda ders vermeye çalışıyorlar.

Siz ancak ana diliniz konusunda konuşabilirsiniz, arapça!

rahatsız olduklarını burada dile getirilen başlığa yazınca daha da başlığı haklı çıkartıyorlar ki, kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Hadi bakalım, bir yazım hatası bir düşük cümle kullanın da alnınızı karışlayayım.
güncel Önemli Başlıklar