bugün

yoldan geçen kızlara laf atan lezbiyen

yoldan geçen kızlara laf atan erkekten daha korkutucudur. şöyle ki;

sıradan bir öğlen arası sonrası evde annemin yemeğimi yemiş, sırtımda mavi puma çantam servise bindim. okula yaklaşınca servis şoförüne beni okulun köşesinde indirmesini söyledim. karşıya geçip büfeden bir zamanların ünlü gençlik magazin dergisi salsa* aldım ve okula doğru yürümeye başladım. ben anadolu lisesindeydim okul kampüs gibiydi, aynı bahçe içinde az ileride turizm meslek ve güzel sanatlar lisesi vardı. neyse bu turizmli oğlanların bize önlerinden geçerken laf atmasına artık tamamen alışmıştık, işitme reseptörlerimiz bile uyaranı alıp da beynimize iletmez hale gelmişti. o gün bir değişiklik oldu ve bu sefer iki kızdan biri "off yavrum hepsi senin mi" dedi. ödü bokuna karışmak deyimini tam anlamıyla iliklerimde hissetmiştim. bir erkekten demesini bekliyordum da bir kızdan beklemiyordum nitekim. olayın şaşkınlığından ne yapacağımı bilmiyordum. laf atan kızlara karşı ne yapılmalı? beynimi arıyor tarıyordum ama bulamıyordum ilgili cevabı. en sonunda aynı erkeklere yaptığım gibi hiçbir cevap vermeden geçtim gittim yanlarından. elim ayağım titriyordu, ya okul çıkışı önümü keserlerse? ya beni öpmeye kalkışırlarsa? iğrenç!!! buna katlanamazdım. ders esnasında beynimden bu kirli düşünceleri attım ve derse odaklandım. daha sonrasında sakin kafayla düşününce kızları dövebilecek güçte olduğuma kanaat getirmiştim. derin bir ohh çektim ve servise binip eve gittim.

daha sonra hiç karşıma çıkmadı amk kızları.
güncel Önemli Başlıklar