bugün

sevgilinin babasından prezervatif istemek

tam olarak böyle değilse de başıma gelmiştir.
efendim bildiğiniz üzere son derece laik ve çağdaş bir insan olarak benimle aynı çağdaşlık seviyesinde olan bakire olmamasından gurur duyduğum son derece laik ve çağdaş bir sevgilim var. sevgilimin ailesi de son derece laik ve çağdaş bir aile dolayısıyla aptalca sosyal ve dini tabulara sahip olmadıkları için evlerinde kendi evimmiş gibi kalıyor ve rahat ediyorum. yine bir gün sevgilimle ateşli dakikalara başlamak üzereyken yanımda prezervatif olmadığını farkettim, son derece çağdaş bir insan olan sevgilim de çantasında devamlı taşırdı ama aksilik ya onun yanında da yoktu ne yapacağız diye düşünürken sevgilim bir anda, '' babamdan isteyelim'' dedi ''yahu saçmalama tamam çok laik ve çağdaş bir insanım ama çağdaşlığın bu kadarına da oha yani istemeye yüzüm tutmaz benim '' dedim.

sevgilim, ''o halde anneme söyliyim o istesin babamdan'' dedi ve annesinden prezervatif istedi ama sevgilimin annesi babasının artık prezarvatif kullanmadığını o na abisinin prezervatiflerinden alabileceğini söyledi ve sevgilim abisinin odasındaki çekmecesinden perezervatifleri alıp sorunu çözdü.

işte tüm bunlar laik ve çağdaş bir ailenin kızıyla sevgili olmanın avantajları, evet yobazlar ölsün.