erkek olmaktan utanıyorum

1. 5.
    pipisini sadece isemek, aklini cinsel fantaziler kurmak icin kullanan erkeklerin dusuncesi.

fakat su var ki bazen ki burada bu duruma dikkat cekilmekte insandan cok hayvan olan erkeklerin hayvanlara ve kadinlara yaptiklari nedeniyle ciddi bir kin nefret ofke hissetmekteyim.

simdi sizlere link verebilecek durumda degilim ama adanadaydi karisina verdigi parayla karisi 1 tl lik cikolata aldi diye dovmus karisini. agir serefsizlik. kadin erkeklerin istedigi zaman dovup istedigi zaman sevisebilecegi bir yaratik hic degil. hayvanlar dedim samsundu sanirim domuzu oldurduler. ulan birakin hayvani ya.

boyle ruh hastalari var fakat onlarin bu yaptigi yuzunden ben utanmam. bela okurum. allah ayni belayi bu zalimlerede nasip etsin insallah derim.

peki su 14 subat ve sevgililik sacmaligina ne demeli ?!

islamda sevgili edinmek zinaya yaklasmaktir ve buyuk gunahtir hayasizliktir. cok cirkin bir yol oldugu yuce allah tarafindan bildirilmistir. toplumda zina yapip bekaretini kaybetmis rezil kimseler varsa sebebi budur ve bu durumun yegane sebebi kizlardir. kiz hayir dedikten sonra olmasinin imkani yooook.

simdi bu surtukler zina yapti sevgili yapti diye ben mi utanacagim ?! siktigi orospunun resim ve videosunu internete verince bir sikici ben mi utanacagim ? yada erkegi mi suclayacagim ?

asla...

benim yapacagim sey yuceler yucesi rabbimden "allahim benim ve kardeslerimin iffetini koru, iffetli sekilde yasayip iffetli sekilde olebilmeyi, yuce huzuruna iffetli cikabilmeyi bizlere nasip et." demekten ibaret olacaktir.

baskasi yerine utanmayin. siz utanilacak hale dusmeyin utanilacak is yapmayin yeter.
    0 -1 ... asosyal pesimist yalniz erkek