bugün

sözde çözüm sürecinde terör eylemleri listesi

hükümet avantasını kullanmak dışında ticari başarıları olmayan halk düşmanı patronların sahip olduğu medya kuruluşlarında konuşan ve yazan; aydın diye etiketlenen ama aslen rezil, rüsva, yalancı, ülke düşmanı tiplerin seslendirdiği; türkiye tarihinin en yüzkarası meclisinin de muhalefet dahil ezici bir çoğunlukla desteklediği; sıfatı ile çelişkili ismi kendinden malum çözüm sürecinin tepkileri bastırmaktan başka hiçbirşeye çözüm getirmediğini açıkça ispatlayan listedir.

en aşağılık biçimde her türlü manevi değeri paçavra gibi atıp geçen, her tür insanı siyasetinde kullanıp işi bitince çöpe atan aşağılık zihniyet ve göt olmaktan yorulmayan sözde liberal, özgürlükçü, her boktan anladığını sanan kafası karışmış siyasal bilimciler istedikleri kadar tepinsinler. istedikleri kadar ötekileştirsinler, azınlığa itsinler. daha da ileri gidiyorum; ulan varsayın ki o iman ettiğimiz mahşer günü gelmesin, öteki dünya ve cennet-cehennem hiç olmamış olsun! ben türk'üm, aynı ülkede yaşadığım insanlarla bir arada yaşamaktan gururluyum, atatürk ilkelerine bağlıyım, bu insanları da ülkemi de seviyorum. biliyorum ki bu söylediklerimden gram geri adım atmayacağım. da, bu kadar aşağılık yaratık hangi platformda nasıl ve ne şekilde ve nereye kadar tutarlı kalabilecekler? merak içerisindeyim.

Özetle, uludağsözlük'te yapılmış çok sıkı bir çalışmadır, conta behcet in ellerine sağlık.