bugün

hiç sevgilisi olmamış insanlar

sevgili oluyor da ne oluyor al kızın biri bugün sinir krizi geçirdi bayıldı rezillik diz boyu .
gerek yok en iyisi bekarken bakar yaşamak ne öyle elin ne üdüğü belirsiz tipine hesap vermek ağlamak ayılıp bayılmak
saygı duyarım ama sevgili edinmem nokta.

edit:aşk platonik güzeldir hislerle iyidir ama yapış yapış siyam ikizi gibi zina lan zina haram ha-ram sizin köye haram diye bir şey gelmedi mi?
neyse gene sinirleniyorum yavaş yavaş bu kaşarlara /erkeğin de kaşarına tahammül edemiyorum
ordan oraya uçan konan nesnelere aşina değilim .

edit2: he bir de çirkin falan diyen onun bunun çocukları bir baksın ne güzel kızlar var sevgili edinmiyorlar
ne yakışıklı adamlar var sevgili edinmiyorlar delirtmeyin insanı gece gece .
ölçütünüz fiziki, şeyler mi?
lan ne ibne düşünceler böyle sana ne kardeşim yapmıyorum sevgili illa sevgili edinmem mi gerekiyor ben görücü usulü evleneceğim belki de hiç evlenmeyeceğim tey allahım dertlere bak hele .

edit3: o sevgili edinmeyi meziyet sanan cibiliyetine bilmem ne edilesi insan evlatları size diyorum evet size sevgili ediniyorsunuz da ne oluyor ?
bir ay bilemedin üç ay sonra olmuyooo yaaa diyip aşk acısı çekmiyor musunuz? zırıl zırıl ağlamıyor musunuz? sonra gelip ayyyyy unutamıyorum ben onu yaaaa diyip kıvrlmıyor musunuz? ondan sonra efendi adam gelince de siktir çekiyorsunuz sonra onlarda ibne oluyor hanım hanımcık kızlar da piçlerle uğraşmak zorunda kalıyor .
bu erkeklerin piçliğinin sırrını çözdüm arz talep işi yani bir yerde kızlar istiyor erkekler oluyor.ondan sonra da bu kervan niye böyle düz gitmiyor .gitmez tabi yamuk işte nasıl düz gider ki.
o kız da yarın final sınavı varken hastanede şimdi sakinleştirici verecekler hayırlı olsun vatana millete.