bugün

29 temmuz 2013 atm nin yaptığı inanılmaz piçlik

29 temmuz 2013 pazarı pazartesiye bağlayan gecede, yapı kredi atm'sinin yaptığı inanılmaz piçliktir.

saat 00:40 sularında atm'den para çekmeye gittim. kartı soktum, 125 lira para vardı. fakirlik diz boyu nede olsa.
125 liranın hepsini almak istedim. ama o da ne? atm siklemedi beni. 5 lira veremiyoruz lütfen on ve onun katları bir tutar giriniz dedi. hay sikeyim üstüne üç lira daha koyar bi sigara alırdım ben o beş lira ile derken sike sike 120 lira çektim.
önce kartı sonra parayı al dedi. bak bak önce kartı alalım ki parayı görünce kartı unutmayalım yani, zekaya bak atm'deki..
para çıktı, saydım parayı, iki ellilik bir onluk iki de beşlik olmak üzere sıcak 120 tl vardı. götümü döndüm eve giderken şimşek gibi aklıma atm'nin beni siklemeyişi geldi. orospunun evladı 5'lik yok on ve onun katı bi tutar gir demişti ama bana iki beşlik verdi anasını siktiğimin atm'si. o para bir ay boyunca orada kalacak şimdi amına koyim ben hayatımda bu kadar piç insan görmedim. bakın böyle bir insan dahi görmedim ki bu bir makine ağzını yüzünü siktimin.
neyse sakinim.