bugün

sözlük yazarlarının itirafları

fazla da değil 2 tane bira içtim be sözlük. muhabbet de falan derken konu malesef yine aşka geldi. sordular unuttun mu diye unuttum dedim. her şey iyi güzel gidiyor dedim.

aklımda ona dair hiçbir şey yoktu ne güzel.ama ama çalmayan başlayan o şarkı, çok aşığın var diyorlar. onun bana yolladığı en son şarkıydı be sözlük. ne zaman kafamdan silinse onu hatırlatacak birşey hep ama hep çıktı malesef.

bazen bir şarkı, bazen bir rüya bazen alınan nefes. hep onu hatırlattı. artık unutmak istiyorum sözlük.

hiç hayatımda olmamış bir insan. günlüğü varsa da benle alakalı tek kelime karalamamış biridir böyle hiç bana ulaşmak istemeyen birinin neden bu kadar peşinden koştum acaba? neden hep zor zamanlarımda onu gördüm rüyalarımda. hem bana yazık hem beni seven varsa ona yazık. belki de beni sevenlerden biriyle mutlu olacakken kaderim izin vermedi onu unutmama.

sözlük unutmak istiyorum be. beni hiç dinlemeyen sadece ve sadece kötü anlarında yardımımı bekleyen birisi içimden neden silinmedi?

ufak bi keyifli olduğum anlarda neden onu hatırlatacak birşeyler çıkıyor karşıma?

cevap ver bana sözlük. sen de susma.

kendine iyi bak sözlük.

neden her şey iyi, güzel gidiyor derken o şarkı çaldı?