bugün

arı maya desenli kokulu silgi

şimdi arı maya'nın silgiye kattığı reklam değerinden çok fazlasını bu silgi arı maya'ya katmıştır.
hani bir deyim vardır ''boynuz kulağı geçer'' diye. tam olarak bu ikili arasındaki korelasyon budur. silgi, arı maya'dan çok daha fazla akıllar kazınmıştır.

üç renk olarak hatırlıyorum bu silgiyi.
yeşil vardı, sarı vardı, bir de pembe vardı galiba. pembeden pek emin değilim ama. gerçi o koku öyle etkileyici bir kokuydu ki; saks mavisi bile olsa satılırdı bu silgi. bak hiç yoksa 20 sene geçmiştir bu silgiyi koklamayalı; ama hala aklımda. nasıl kazınmışsa artık koku hafızama...
hani gollum var ya lotr'te, işte, aynı onun gibiydik küçükken. gollum yüzük peşinde koşardı, biz de bu güzel kokunun.

benim bir çok arkadaşım sırf bu koku sebebiyle tinerci oldu. bir şeyleri koklamayı, o kokudan zevk almayı, başka alemlere uçmayı öyle hızlı öğretti ki bizlere; bu silgi piyasadan kanserojen diye kaldırıldıktan sonra, koklamayı alışkanlık haline getiren arkadaşlarım perişan oldu.
koklayacak yeni şeyler aradılar.

ben, gelin benim götü koklayın, yeni osurdum desem de; onlar başka heyecanlar aradılar. bir sürü canki'nin cv'ssine bakın. en üstte arı maya'lı silgi yazar.

ilk fetiş objemdi bu nesne.
çocukluğumdan bir şeyleri getirebilsem bu güne; önce bu silginin kokusunu, sonra da apabos'larımı getirirdim..
güncel Önemli Başlıklar