bugün

intihar teşebbüsünde bulunan yazarlar

ben bulundum... peki neden ölmek istedim onu anlatayım nasıl yaptığımı yazmayacağım buraya, nedenlerini ve sebeplerini yazacağım aslında onu da yazmama gerek yok herkesin bildiği ama bazılarının kaldıramadığı nedenler; yalnızlık, maddi sıkıntı, insanların acımasızlığı, hayatta kalmak için bir neden bulamama, konuşmaya çalıştığınız kişilerin size soğuk davranıp konuşmaması, kronik hastalık (benim için geçerli), cahillik, insanların sizi küçük görmeleri ve dalga geçmeleri... bunu yazmanın sebebi, siz insanlar size verilen bedenin kıymetini bilmemenizden kaynaklanıyor kimse seçmedi olduğu gibi olmayı... kendinizi üstün görmeniz bazılarının sonu olabilir bunu unutmayın... sizi seven birini tabiki sevmek zorunda değilsiniz veya karşınızdaki insanın bilmediği konularda saçmalasa dahil mal, gerizekalısın cahilsin olum sen diye hor görmemeniz gerekir... Çevrenizde bu şekilde insanlar varsa öğretici olmaya çalışın ezmeyin, yol gösterin unutmayın ki onlar böyle olmayı seçmedi sadece hayata karşı bir umutları olmadıkları için umursamamayı seçtiler... bende onlardan biriyim yaşadığım için mutluyum haberi duyan herkesin davranışları değiştiği için biraz mutsuzum ama beni sevdiklerini bilmem bana fazlasıyla yetiyor... çıkan sonuç yaptıklarınız ve söylediklerinizle bir insanın hayatına son vermesine sebep olabilirsiniz eminim ki hiçbiriniz bunu istemiyorsunuzdur... söyleyeceklerim bu kadar...