bugün

ülkücüler olmasa ankara da rus bayrağı sallanırdı

kendimi ülkücü ya da herhangi bir siyasi görüşe sahip addetmemekle birlikte ülkücülerin bu ülkede davasına en sadık çıkan ekip olduğu ve haklarını teslim etmek gerektiğini kabul ediyorum.. öyle ki kıbrıs savaşında gönüllü ülkücü taburları vardır eoka terörüne karşı türk askeriyle yan yana..asala terörü çıkıp diplomatlarımız tek tek öldürüldüğünce ülkücü çeteler mahvetmiştir asalacı çeteleri...1990larda azeri-ermeni savaşı çıktığında gönüllü olarak sınırı geçip savaşmışlardır sovyet ermeni askerlerine karşı..hatta 97lerde pkklı işadamlarını ve destekçilerini öldürtme konusunda çiller bile ülkücülerin bu vatanseverliklerini görmüş ve onları kullanmştır pkk terörü karşısında.. bir de islamcı arap sevdalılarına ve milli değerleri yok sayan sol gruplara bakıyorum da ülkelerine yaptıkları hiçbir şey yok.. tek yaptıkları filistin için ağlayıp zırlamak.. madem bu kadar meraklısın savaş desen onu da yapmaz,oturur sızlanırlar ama bu zamana kadar tek bir şehit cenazesine katılmışlıkları da yoktur.bu yönleriyle ülkücüleri takdir ediyorum hakikaten. kıbrıs,karabağ,doğu türkistan,terör konuları.. hepsine de ilgililer..(tabi gerçek ve samimi olanları).
güncel Önemli Başlıklar