bugün

ak parti zihniyeti

efendim bu insanlar çok yaratıcıdırlar, sadece dikkat çekmek istedikleri noktaları halka yansıtırlar,

adalet ve kalkınma partisi olan parti ismini halka akp değilde ak parti olarak yansıtmak için ısrarcıdırlar. *

dış ticaret konusunda sadece yapılan ihracat rakamını söylerler, ithalat konusunda ülke rekorunu kırdıklarını ve dış ticaret açığını biraz daha arttırdıklarını kesinlikle söylemezler.

ülkenin ne kadar darphane gibi kurumu varsa özelleştirirler, sonra "bu kadar parayı bir arada gördünüz mü ?" diye sorarlar. kısaca altın yumurtlayan tavuğu 6 yumurta karşılığında "özelleştirirler". *

meclisi gençlerle doldururlar, bu şekilde meclis stadyum havasına girmiş ve gençlerle vekiller kaynaşmış olur.

istanbul'u lale cenneti yaparlar, sağolsunlar çok ihtiyacımız vardı cidden ancak yakında bir deprem bekleniyor. lalelerin beklenen büyük istanbul depreminde bize ne gibi yararları olacak merak konusudur.

az daha unutuyordum yahu. üst geçitlere "istanbul'a şu kadar km boru döşedik", "böyle kavşak yaptık" gibisinden pankartlar asarlar, işin ilginç kısmı bu yaptıkları zaten onların görevleridir. ben çalışırken hergün "bugün yapmam gereken tüm işleri yaptım" diye hava atmıyorum, öğrenciyken "hocam dersinize geldim" demiyorum. ilginç...
güncel Önemli Başlıklar