bugün

evde yemek yapan kız sayısındaki hızlı azalma

evde yemek yapan ve yiyen kız güruhundaki ciddi azalmadır. Paraları mı çoktur, genel bir beceriksizlik midir, bilemiyorum ama kadın ve erkek rollerinde ciddi değişimler var. Kızlar çatır çatır para harcarken erkekler 5 parasız durumda kalabiliyor. En somut örneği üniversite okuyan öğrencilerin yaşantısıdır. Hangi lokantaya, cafeye, markete vs gitsem kızların potansiyel müşteri olduğunu gördüm. iş para harcamaya ve kolaya kaçmaya geldi mi bu kızlar ön planda. Sen evde yemek yapma, her gün dışarılarda yemek ye, deli gibi para harca ondan sonra kalk evleneceğim diye kafa sik. Biraz annenizle vakit geçirin, elin bıyıklı ve kıllı adamının elinden yemek yiyerek bu hayatı bitiremezsiniz. Kaynanız bir ömür boyu kafanızı düzer, ele güne rezil eder falan fişman. Makyajınıza, koca götünüze, saçınıza başınıza ayırdığınız vaktin gıdımını mutfağa ayırın. Biraz dişi gibi davranın, elinizden bir sıcak corba içelim allah aşkına. Bu kadar savurgan ve beceriksiz olmayın. bir de çok rahatlar arkadaş, "ben yemek yapmayı bilmiyorum" diyorlar utanmadan. evet bu tip kızların çantası her yerde penisime çarpıyor, yeter artık taşşaklarım ağrıdı, biraz evinizde oturun!

Her şeyi tükettiniz.
güncel Önemli Başlıklar