bugün

hbbia nın ilham perisinin musallat olması

ortalıkta hiç bir sebep yokken trollümsü başlıklar açmaya başlayan bir yazar arkadaşın başına gelen ibretlik olaydır.

şöyle ağız dadıynan güpgüzel başlıklar açam da azcık karmam coşsun', dedim ve her zamanki gibi vodka-redbull umu çekip kanatlı başlıklar açmaya niyetlendim sevgili misafirler. entry girdikçe, değerli dostum, biricik ilham perim de katılırdı nasıl olsa sonradan bana. çok değerli bilim adamları, önemli siyasetçilere ilham periliği yaptığı için sürekli benim başımda bekleyemiyordu zağar.

tanıma teşvik eden başlıklar, bol şukulu entryler, özel mesajlar falan... yardırıp gidiyorum yine her zamanki gibi.

ansızın aklıma: '' bakireli, cinsel organlı başlıklar açiyim de yardırsın.'' gibi tuhaf bir fikir geldi. evet, öyle de yaptım değerli sözlükdaşlarım. yüksek sesle kahkahalar atmaya başladım odamın içinde: ''eksileyin beni ğuhahaaa!''

başlık açarken zamanın nasıl geçtiğini farketmemiştim; saat tam 12 yi vuruyordu! alkolün tesiri de azalmış ve kendime gelmeye başlamıştım. o da ne sevgili entirişörler; mesaj kutumda tam 2452 mesaj:

mesaj: sözlüğün amına koydun, zall cinnet geçirip hepimizi siktir etti... nickin devrilsin emi!

mesaj: bu sözlük bizim ekmek teknemizdi. çoluğum çocuğum aç kaldı. senin taa...(modlardan birisi bu mesajı yollayan da)

mesaj: sana tecavüz etmek, doyasıya vicdan azabı çekmek ve betimlemek istiyorum! (bu nu da pembe tolga yollamış,)

mesaj: sıçtın ağzımıza, evet. (bu arkadaşı tanıdınız, evet)

ağza alınmayacak türlü türlü hakaretler... aysun kayacı' ya bile verilmeyen tarihi ayarlar... ve daha niceleri...
derken odanın ortasında birdenbire bir ışık belirdi. ortasında da kel, tipsiz mi tipsiz bir amca:

- nasıl taşşak geçtim lan senle yarraam? ğuuuhhahhaaa...
+ yaklaşma laaynn! siktir git! kimsin sen?
- korkma lan... napiyim senin kuru götünü. ben hbbia' nın ilham perisiyim.
+ demek... demek bana sikimsonik ilhamlar vererek sözlüğün amına koymama sebep olan sendin. seni aşağılık herif...
- 7 buçuk santim çükle zenci ağzı yapma lan bana! üüühhehheeee swh. bundan sonra sana takacağım çiple ömrün boyunca benim kontrolümde bir troll olacaksın. hbbia' yla çip kardeşi olacaksınız. gel lan buraya!
+ uzak dur benden elleme! tikim var, ah ınını sikiyim! yapmaaaa! haaaayııııııııııııııııııııııırrrr!

kan ter içinde uyandım sevgili dostlar. her zamanki gibi iki hatunun arasında cıbıldak bir şekilde buldum kendime. koşup hemen sözlüğe girdim. herşey yerindeydi. ne özel mesaj kutum doluydu ne de sikimsonik başlıklardan eser vardı. o kadar duygulandım ki anlatamam. ağlayarak, tanım içerikli entryler girdim ve güzide başlıklar açtım her zamanki gibi. zall vs tesla gibi bir başlık açmayı bile düşündüm. sözlük benim biricik yuvam...

herşeye rağmen ulu sozluk yazarı olmak güzel. bana bu şahane duyguları tattırdığınız için teşekkürler.

iyi ki varsın ulu sözlük.

iyi ki varsın zall.