world of tanks

 1. 9.
  son derece basit ama bir o kadar da detaylı oyun.

  -öyle bir oyun ki götü boklu 3. kademe tank , churchill isimli ayıboğan ı yamultabiliyor. arkadaş gariban luch2 m le sıkıyorum sıkıyorum bir halt olmuyor . enerjiside 15 mi ne. paletlere sıktım zarar gördü. namnunun köküne sıktım gene zarar gördü. eh , namnusuz ve paletsiz bir tank churchill de olsa nallanır.

  -standart savaş ile ulaştığınız oyunlar bir garip oluyor. bir bakıyorsun 3 tane 3. seviye. geri kalanı komple 4-5... e ben ne halt edicem? hadi 4 ler es keza 6-7 kere vurursan tamam yenebiliyorsun ama seviye 3 tank ile yukarıda anlattığım ekstrem durumlar hariç 5 lere zarar vermek falan çok çok zor. hani armoru da anlarımda 5 kere vurmama rağmen çizik almayan tanklar vardı. gene bir zarar görmesi lazım yani 3-5 bişi alması gerek.

  -tank avcıları ayrı bir mevzu. bu tank avcıları level 3 oldumu churchill öküzlerini bile indirebiliyor.
  -ktm ler ise bambaşka. kendisi seviye 2 ama churchilleri kvleri falan öpebiliyor. o yüzdenki oyun bu arkadaşları seviyesine göre yerleştirmiyor zaten. kaç yüzbinlik tanklarla sizin 3500 lik tanklar kapışabiliyor.

  -gold mevzusu oyunun en büyük eksisi.goldun varsa bariz avantajlısın. en kral kamuflajıda alır , tanka en kral pilotları da oturtur. özel mermilerinle milleti öpebilirsin. hoş buna rağmen oyunda gördüğüm en yüksek skor 6 idi. o 6 yı bulanında gold kullandığını idda edemem. örnek açısından diyorum zaten. 1-2 tank bile indirseniz bariz ilk 3-4 e girebiliyorsunuz.

  -ana tabloda yani oyun sırasında solda gördüğünüz tabloda assistlerin yazmaması olmamış. 5 kere tank yaralamışım.0 da görünüyor. sıralaması falan olsa iyi olurdu.
  tiger 2 bekle ben geliyorum...
  0 ... white beard

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle