bugün

delirme belirtileri

"bu insanlar bana neden bakıyo tip tip. bi şeymi var bende? hay başlıcam ama şimdi ya. neymiş efendim otobüse çıplak girilmez ve köpekle binilmezmiş. * kim koymuş bu kuralı? koyarken bana neden sormamış? bana sorması gerekiyodu. * neyse affediyom tüm insanlığı. ama şu simitçileri affetmiom. amma duygu sömürüyolar ha. * köpeğimi salmak lazım üstlerine. * şu kuşları amma kıskanıyom ya, deli gibi uçuyolar, bende bi kanatmı taksam ne? ya aslında fena fikir deil bu ya. ne dedin köpek? olmazmı? * ya saçmalama delimisin sen? neden olmasınki? benmi deliyim? seni öldürürüm ha. deli değilim ben, deli değiliiiiiiiiiim. * neyse sus freud amca geliyor, * ooo hoşgeldin abi naber? bende iyiyim ya nolsun. uçmaya taktım kafamıda. bir kanat yapsam diyom. * olmazmı? ya amma korkaksınız be kardeşim. ne var yani. neyse geç onu. seni görmem iyi oldu. takip ediliyorum amca ben. gerçekten benden gizli devlet bilgilerini almaya çalışan biri var. * yok canım senden şüpelenmiyom, aşkolsun yani. hitler olabilir mesela. o hiç tekin değil. ya deme abi öle ya, güvenilir filan değil o. aslında şimdi ben sendende kuşkulanmaya başladım, nedenmi? ya ne biliyim onu savunuyorsunda bana. neyse abi keyfim kaçtı benim. gidip biraz denizdeki gözlemlerime devam edeyim. bugün bir balina yakalamayı düşünüyorum. aslında hesaplamalarıma göre yaklaşık 1 saat sonra dünyaya büyük bir göktaşı çarpçak. son saatimi burada seninle laflayarak geçiremem. hadi görüşürüz, yada görüşmeyiz. iyi kal, anna'ya selam söyle, öp o güzel kızını benim için. eyvallah" .*