babanın erken yaşta kaybedilmesi

 1. 6.
  babanın erken veya gec yasta kaybedılmesı onemlı degıldır.. kız cocuklarının ılk asklarının ellerınden gıtmesı, desteksız, sevgısız, kırık kanatları hıssetmelerı anlamına gelır babanın kaybedılmesı..erkek cocuklarının tutanacak dalının kalmayısı, bır ıse soyunurken unıversıteye baslarken, askere gıderken, hele de babasıyla arkadas gıbı olan bır cocuksa eksıklıgı her an hıssedılebılır bır durumdur..

  berbattır ılk baslar da babasız kalmak.. yasın cok kucuk ya da buyuk olması onemlı degıldır, babadır o dırektır, evde onun sesını duymak gerekır.. herseye cozum bulan, calısan yol gosterendır.. kişinin hayat fotografıdır baba.. özellıkle erkek cocuklarının.. erkek cocukları babalarının yolundan gıderler daha cok cunku.. kızlar da annelerının denır ama aslında ılk askları cogu zaman babalarının yolundan gıtmeyı tercıh ederler, hep babasının profılınde bır erkek ararlar, hep babaları gıbı yıgıt, yıkılmaz, calıskan bır erkekle olmak ısterler..

  derken babayla yollar ayrıldıgında;
  ınsan cıgerının gercek anlamda yandıgını hısseder.. cıdden hıssedılıyor, allah herkese en gec zamanda versın.. hele ki babanızla bır gece once rakı ıcmıssenız karsılıklı, ve ertesı gece babanız gelmemısse.... anne ve baba.. ıkısı de cıdden kutsallar.. laf degıl yanı bunu soylerken ıcten soyleyın...ve yarın olmayabılırlermıs gıbı davranın onlara..
  5 ... meleklerde aglar
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.